На Херсонщині поліцейські припинили діяльність інтернет-ресурсу з продажу наркотиків та вилучили наркозілля на 2 мільйони гривень

4 года назад 0

В Херсоні поліцейські затримали групу наркозбувачів, які замовляли прекурсори з Китаю та виготовляли амфетамін в лабораторних умовах. Зловмисники збували амфетамін, марихуану і гашиш на території обласного центру та двох районів Херсонської області. У фігурантів вилучили гроші, лабораторне обладнання та велику кількість наркозілля. Вартість вилучених наркотиків та психотропних речовин становить понад 2 мільйони гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Працівники Управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчим управлінням обласного главку поліції під процесуальним керівництвом прокуратури області та при силовій підтримці роти поліції особливого призначення затримали групу наркозбувачів та припинили діяльність інтернет-ресурсу, за допомогою якого зловмисники збували наркотики та психотропні речовини.

Начальник управління протидії наркозлочинності поліції Херсонщини Андрій Денисьєв розповів, що до складу групи входило 8 чоловіків. Кожен з них відповідав за свою ділянку роботи. Організатор замовляв прекурсори з Китаю та передавав їх двом учасникам групи, серед яких був хімік. Вони обладнали два приміщення і виготовляли амфетамін в лабораторних умовах. Інші адміністрували інтернет-ресурс, який діяв на території обласного центру та двох районів Херсонської області. Фігуранти приймали замовлення, пакували дрібні дози та розповсюджували їх шляхом закладок. Гроші отримували через електронні платежі та виводили їх через банки України.

Крім того, поліцейські з’ясували, що один із учасників групи є засновником кількох фірм, одна з яких зі статутним фондом понад 1 мільйон гривень, двоє інших затриманих вже проходили по іншій справі, яка наразі розглядається в суді. Також стало відомо, що зловмисники хотіли розширювати мережу своєї злочинної діяльності та в подальшому збувати особливо небезпечну психотропну речовину PVP.

В будинках підозрюваних поліцейські провели десять обшуків. Оперативники вилучили понад 1 кг амфетаміну, більше 15 кг марихуани, 250 гр гашишу та велику кількість прекурсорів для виготовлення амфетаміну. Також вилучені мобільні телефони, комп’ютерна техніка, пакувальні матеріали, електронні ваги, банківські карти та грошові кошти, отримані від злочинної діяльності.

Організатор та 5 учасників групи затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрите кримінальне провадження за ст.307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Вирішується питання про обрання затриманим міри запобіжного заходу.