На Херсонщині поліцейські виявили іноземців, які незаконно працювали на Чорноморському узбережжі

6 лет назад 0

В рамках операції «Мігрант» працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції спільно з представниками державної міграційної та прикордонної служби провели рейд в селищі Залізний порт Голопристанського району з метою виявлення незаконної діяльності іноземців. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Під час перевірки Чорноморського узбережжя поліцейські виявили 6 іноземців з Узбекистану та Туркменістану, які працювали у закладах швидкого харчування без дозвільних документів. Поліцейські встановили, що іноземці прибули на територію України в якості студентів та навчаються в різних вузах Херсона. В Залізний Порт приїхали заробити грошей.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції Олег Шанько, іноземці та їх роботодавці були притягнуті до адміністративної відповідальності. На правопорушників складені адміністративні протоколи за ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Роботодавці будуть притягнуті до відповідальності за ст.204 КУпАП «Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів».

Профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант» на території області тривають.