На Херсонщині поліцейські вилучили майже 350 отруйних пігулок психотропної дії у відпочивальника

6 лет назад 0

До працівників поліцейської станції «Лазурне» надійшло повідомлення від місцевого жителя. Він розповів, що на вулиці у курортному селі Лазурне біля пансіонату стоїть молодий хлопець і пропонує людям купити у нього якійсь пігулки. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Працівники поліцейської станції виїхали на місце. На прохання поліцейських показати вміст пакету, хлопець дістав звідти пакунок з капсулами, всередині яких знаходилося майже 350 пігулок. Згідно з їх назвою, вони є препаратом психотропної дії.

Поліцейські встановили, що хлопцю 18 років і він приїхав з міста Біла Церква. Приїжджий пояснив, що приїхав в Лазурне відпочивати і працювати в кафе. Пігулки, за його словами, він знайшов у своєму рідному місті у закинутому бомбосховищі. В інтернеті прочитав, що препарат є отруйним психотропом, при вживанні понад 2-х капсул у людини починаються галюцинації та можливі провали в пам’яті. Хлопець вирішив підзаробити у період курортного сезону, шукаючи покупців пігулок.

"Ми вилучили всі пігулки та направили їх на дослідження. Після результатів експертизи буде надана правова кваліфікація події", — повідомив начальник поліцейської станції «Лазурне» Артур Ярмоленко.