На Херсонщині поліція з’ясовує обставини, через які двомісячна дитина опинилася в лікарні у тяжкому стані

4 года назад 0

Сьогодні в Каланчацьке відділення поліції звернувся лікар дитячого відділення Чаплинської районної лікарні. Медпрацівник повідомив, що вчора із с. Новопалівка у заклад доставили двомісячну дитину в тяжкому стані з гематомою та переохолодженням. Лікарями було прийнято рішення доставити хлопчика в Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню, де наразі йому надають усю необхідну допомогу. За місцем мешкання неповнолітнього одразу виїхала слідчо-оперативна група районного підрозділу поліції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

На місці правоохоронці з’ясували, що вчора під час відвідування родини службою у справах дітей, інспектори виявили двомісячного хлопчика з синцем на голові. Також дитинка на вигляд була знесилена та з нестатком ваги. Тому соціальні працівники викликали карету «швидкої» і немовля доставили у лікарню.

Працівникам поліції стало відомо, що в родині знаходяться ще четверо дітей. Сім’я вже кілька років перебуває на обліку в службі у справах дітей, як родина, що опинились у складних життєвих обставинах. Також батьки вже мали кілька адміністративних протоколів про неналежне виховання дітей.

За словами т.в.о. начальника відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Віталія Сайфутдінова, за даним фактом слідчими Каланчацького відділення поліції в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесені відомості за ст.166 Кримінального кодексу України «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування». Триває досудове розслідування. Наразі правоохоронцями готується подання в службу у справах дітей про вилучення всіх п’ятьох дітей з неблагополучної родини.