На Херсонщині проходить фестиваль туристичної журналістики України

5 лет назад 0

14 червня розпочався ХIІІ Фестиваль туристичної журналістики України, який вже всьоме проходить на мальовничій та гостинній Херсонщині. Фестиваль туристичної журналістики України став традиційним щорічним заходом, що зазвичай проводиться в одному з туристичних центрів чи курортів України. Мета цьогорічного триденного фестивалю – побачити на власні очі та познайомитися з новими можливостями відпочинку на Херсонщині, сприяти представникам засобів масової інформації у висвітленні мальовничих куточків нашої області та продемонструвати можливості внутрішнього туризму та оздоровлення.

У перший день гості мали змогу насолодитися  дивовижними краєвидами Дніпра під час прогулянки на байдарках, дізнатись про неймовірні факти з історії Херсона разом з Клубом корисного відпочинку "Green Terrа", завітати на дегустацію вина до сімейної виноробні ТМ "Курінь", підкорити Станіславські гори,  відвідати комплекс рибалки та відпочинку "Дельта Дніпра".

Попереду ще два дні. На гостей чекатимуть  найпривабливіші туристичні місця Херсонської області, а саме: Біосферний заповідник «Асканія-Нова», Лемурійське озеро, Арабатська стрілка та інші туристичні локації області.

Херсонська ОДА