![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/09/f04009ce006699b281194ec9257b169f-700x450.jpg)
На Херсонщині рятувальники продовжують перевіряти готовність шкіл
6 лет назад 0
Каланчацькі рятувальники продовжують прийомку шкіл і дитячих садочків району щодо їх готовності до навчального року. Нині триває прийом закладів освіти Каланчацької об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Херсонській області.
Рятувальники проводять лекції з працівниками навчальних закладів з правил пожежної безпеки, відпрацьовують елементи евакуації та навчають практичному користуванню вогнегасниками. Фахівці закликають працівників освіти дотримуватись правил пожежної безпеки і вчити дітей їх виконувати.