На Херсонщині стартувала операція «Новорічна ялинка – 2017»

5 лет назад 0

Державна екологічна інспекція у Херсонській області відповідно до доручення Державної екологічної інспекції України від 06.12.2017 №82 розпочала здійснення рейдових перевірок з виявлення незаконних рубок та перевезення новорічних ялинок, а також контроль за дотриманням правил торгівлі, законності продажу і придбання новорічних ялинок в населених пунктах області в період підготовки до Нового 2018 року згідно «Плану спільних заходів щодо проведення операції «Новорічна ялинка» з Херсонським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та ГУ Національної поліції України в Херсонській області.

Держекоінспекцією попереджено керівників ринків про дотримання вимог природоохоронного законодавства при реалізації хвойних насаджень, направлено листи до районних державних адміністрацій та районних рад з вимогою вжиття заходів щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області нагадують, що реалізація новорічних ялинок повинна проводитися лише при наявності електронного маркування. Єдиним документом на право перевезення новорічних ялинок є товарно-транспортна накладна встановленого взірця з відповідними відмітками відвантажувача, видана лісогосподарським підприємством.

Шановні мешканці Херсонщини! Не купуйте новорічні ялинки незаконного походження та не сприяйте незаконному промислу, який завдає шкоди довкіллю.

Прес-служба Херсонської ОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.