![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/02/ffbeab3c3d090383dc2d7f55f8d0c13f-600x450.jpg)
На Херсонщині вантажівка потрапила у кювет
7 лет назад 0
16 лютого о 13:30 на номер Служби порятунку «101» у смт Горностаївка зателефонував водій вантажного автомобіля з проханням про допомогу. Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Херсонській області.
Чоловік пояснив, що під час руху на вул. Торговій, його автівка з’їхала в кювет і тепер він самостійно не може виїхати на проїжджу частину дороги. На місце події прибуло пожежно-рятувальне відділення 9-ї ДПРЧ на автоцистерні. За допомогою тросу рятувальники відбуксирували фуру на рівну частину дороги.