![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/09/04462f5bb37f19445d5334f121bf0ce7-800x450.jpg)
На Херсонщині відбудеться спартакіада органів місцевого самоврядування
5 лет назад 0
Сьогодні, 20 вересня, у селі Стрілкове Генічеського району на базі пансіонату «Сокіл» стартує обласна спартакіада органів місцевого самоврядування.
Змагання з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, перетягування канату та більярду триватимуть до 22 вересня.
У спартакіаді беруть участь збірні команди районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та обласної ради, сформовані з депутатів відповідних рад та посадових осіб органів місцевого самоврядування.
Організатор змагань – Херсонська обласна рада, метою та основним завданням заходу визначає пропаганду здорового способу життя, залучення депутатів і посадовців до занять фізкультурою, спортом та активного відпочинку.