На Херсонщині відбулись навчання з цивільного захисту для керівників органів влади

2 недели назад 0

Керівники місцевих органів виконавчої влади Херсонської області, структурних підрозділів з питань цивільного захисту цих органів підвищували свій рівень знань з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

Навчання в приміщенні облдержадміністрації організовано спільними зусиллями Державної служби України з надзвичайних ситуацій та обласної державної адміністрації.

Як зауважив заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко, серед основних завдань заходу є з’ясування проблемних питань, які ставить перед владою та громадянами сьогодення в світлі останніх реформ в Україні.

«Переконаний, що знання, які ви отримаєте сьогодні, в подальшому допоможуть вам більш ефективно орієнтуватись у сфері цивільного захисту та оперативно приймати управлінські рішення», — звернувся до присутніх Микола Якименко.

Представник апарату ДСНС України Сергій Кудін доповів про специфіку реалізації заходів цивільного захисту, структуру територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, завдання і функції структурного підрозділу з питань цивільного захисту, діяльність регіональних та місцевих комісій з питань ТЕБ та НС.

У формі дискусії присутні обговорили питання, що виникли у ході виступів доповідачів. Навчання триватимуть і завтра. Шляхи реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій фахівці обговорюватимуть з головами сільських, селищних, міських рад Херсонської області.Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.