На Херсонщині викрили липового фермера

6 лет назад 0

На Херсонщині працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі викрили суб’єкта підприємницької діяльності, який незаконно здійснював зовнішньоекономічну діяльність, пов’язану з реалізацією сільськогосподарської продукції та інших товарів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Наразі, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом фіктивного підприємництва. Так, у 2018 році з метою прикриття незаконної зовнішньоекономічної діяльності, пов’язаної з експортом та імпортом сільськогосподарської продукції та інших товарів, на підставну особу було зареєстровано підприємство.

Вже у липні поточного року, на підставі ухвали суду, було вилучено 22 тонни насіння гарбуза, яке намагалися експортувати з використанням реквізитів компанії-фігуранта. Окрім того, вилучено 19 тонн незаконно імпортованого насіння NIGER SEED та суміші, препарати та заряди для вогнегасників у кількості 20 тонн.

На вилучену продукцію, загальною вартістю 1,9 млн. грн., рішенням суду накладено арешт. Розслідування триває.