На Херсонщині викрили виробників сурогатного алкоголю

5 лет назад 0

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ліквідували незаконне виробництво алкоголю на території регіону та вилучили велику партію фальсифікату. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області,Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У рамках проведення операції «Акциз – 2019» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 КК України встановлено групу осіб, які на виробничих потужностях підприємства – виробника підакцизних товарів здійснювали незаконне масове виробництво та збут фальсифікованих алкогольних напоїв.

Виготовлення фальсифікату здійснювалось з використанням харчових есенцій та ароматизаторів. Готову продукцію реалізовували, як на території Херсонської області (в т.ч. на курортному узбережжі), так і на всій території України. Продаж здійснювали не лише з місця виробництва, а й через оголошення у месенджерах. Для доставки використовували послуги логістичних компаній.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 400 тис. літрів вина, фальсифікованого коньяку та чачі, 170 літрів харчових есенцій (концентрату), емальовані ємності для зберігання готової продукції та виноматеріалу, готівку від реалізації фальсифікованого алкоголю, та обладнання для організації масового незаконного виробництва.

Всього конфісковано підакцизних товарів орієнтовною вартістю понад 28 млн. гривень та вилучено обладнання на суму понад 5 млн. гривень. На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ.