На Херсонщині визначили найспортивнішу родину

5 лет назад 0

18 травня 2019 року в м. Нова Каховка в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи Новокаховської міської ради комунальною установою «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту, Департаментом освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації проведені фінальні обласні масові змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», в яких взяли участь переможці районних, міських змагань та змагань в об’єднаних територіальних громадах області.

На урочистому відкритті заходу його учасників привітали Новокаховський міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу спортивно-масової роботи та спорту вищих досягнень управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Анжела Бикова, начальник відділу освіти Новокаховської міської ради Лілія Микитенко, директор обласного Центру «Спорт для всіх» Сергій Ротонос.

Програма змагань складалася з 6 комплексних естафет на швидкість, координацію, витривалість, силових вправ та спортивно-інтелектуальної вікторини.

За результатами змагань перемогу здобула сім’я Москаленко з міста Каховки (батько Володимир Миколайович, мама Вікторія Андріївна та донька Вероніка). Друге місце посіла родина Наконечних з Каховського району (батько Віктор Павлович, мама Олена Володимирівна та син Богдан). Третіми стали сім’я Широких з Нововоронцовського району (батько Павло Сергійович, мама Катерина Олександрівна та донька Анастасія).

Сім’ї – переможці нагороджені дипломами, медалями та призами обласного Центру «Спорт для всіх», а всі учасники – пам’ятними подарунками.

Переможці обласних змагань представлятимуть Херсонську область на Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я», який відбудеться 24 серпня 2019 року в м. Києві.

Загалом у трьох етапах обласних масових змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я», які протягом лютого – травня цього року проведено у всіх містах, районах та об’єднаних територіальних громадах Херсонській області, взяли участь понад 900 сімей.