На Херсонщині учасники GoCamp запропонували шляхи боротьби з булінгом

5 лет назад 0

GoCamp – це формат таборів для учнів, де вчителі спільно з іноземними волонтерами у доступній ігровій формі навчають дітей іноземних мов (англійська, німецька). Цього року Міністерство юстиції в рамках співпраці з GoCamp розробило програму «Я МАЮ ПРАВО!» для таборів. Тому спеціалісти Херсонської юстиції завітали до такого мовного табору, який працює при Бериславській школі №1.Підлітки віком від 14 до 16 років із задоволенням ділились своїм баченням власних прав і обов’язків. А також дізнались про проект «Я МАЮ ПРАВО!» і робили вправи англійською мовою. Виконувати вправи школярам допомагала вчителька англійської мови Юлія Капінус-Галієва.

Друга частина уроку була присвячена темі булінгу. Діти не лише дивились відеоролики на цю тему. А й активно ділились власними думками та пропозиціями щодо вирішення цієї проблеми. Так, діти на рівні держави запропонували створити реабілітаційні центри для постраждалих від булінгу.

А в кожній школі не лише проводити тематичні класні години, а й облаштувати скриньки довіри для жертв цькувань. Наприкінці заняття школярі вивчили руханку та вірш про дитячі права англійською мовою.