На Херсонщині зменшився обсяг промислового виробництва

5 лет назад 0

У липні 2018р. порівняно з червнем 2018р. промислове виробництво зменшилось на 19,8%, а порівняно з липнем 2017р. – на 9,8%. За підсумками січня–липня 2018р. обсяг виробництва зменшився на 1,8%. Про це повідомляє обласне управління статистики.

Зменшення випуску продукції спостерігалось на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів у 3,3 раза, з металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 18,8%, з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 9,2%, з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 6,4%, у машинобудуванні – на 5,7%.

Водночас, збільшення обсягів виробництва продукції спостерігалось на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції на 30,0%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 14,3%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 13,9%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 5,3%.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.