На конкурсі інноваційних проєктів «Майбутнє України» перемогли херсонські винахідники

1 год назад 0

На Всеукраїнському конкурсі інноваційних проєктів "Майбутнє України" перемогу здобули винахідники Херсонської МАН.

Про це йдеться на сайті Херсонської обласної ради.

Фінальний етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів "Майбутнє України" проходив у Києві в онлайн-форматі.

Онлайн-трансляція нагородження переможців відбулась на базі першого в Україні державного бізнес-інкубатору повного циклу "Ukrainian Future", який заснувала Мала академія наук України.

У фіналі змагались 138 учасників з усієї країни. Херсонська область була представлена дослідницькими проєктами за п’ятьма номінаціями.

У номінації "Технічна творчість та винахідництво", "Електроніка та приладобудування" дипломи I ступеню отримали учні Херсонського фізико-технічного ліцею Артем Дедок та Ігор Котенок. Також у номінації "Екологія та ресурсозбереження" диплом II ступеню отримав Нікіта Зіборов.

Учня Херсонської школи №24 Володимира Анісімова та Іллю Хайта, який навчається в академічному ліцеї ім. О.Мішукова, нагородили дипломами II ступеню в номінації "Робототехніка та робототехнічні системи".

Усі переможці зможуть скористатись правом автоматичного зарахування та безплатного проходження пре-інкубаційної програми UF Startup School Beginner 2022, яка розпочнеться навесні наступного року.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.