Неповнолітні мандрівники з Херсонщини знайдені у Вінницькій області

6 лет назад 0

П’ять діб двоє 13-річних хлопців з Білозерського району мандрували різними населе6ними пунктами Херсонської та Миколаївської областей. Вони пішли з місця навчання 30 січня, не попередивши батьків. Дітей знайшли сьогодні вночі у Вінницькій області, повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Як повідомила начальник відділу ювенальної превенції Тетяна Пшонь, неповнолітніх розшукували на території двох областей: Херсонської та Миколаївс ької. Поліцейські опитували водіїв рейсових автобусів, таксі, працівників вокзалів та автостанцій.

Неповнолітніх вдалося розшукати завдяки небайдужості жінки, яка їхала в поїзді, що прямував у місто Вінниця. Жінка звернула увагу на двох хлопчиків, які були в вагоні без супроводу дорослих. Вона з ними поспілкувалася і діти сказали, що вони з Білозерського району і їдуть в гості до бабусі. Коли жінка зійшла на своїй станції, то зателефонувала у поліцію і повідомила про дітей, які, ймовірно, втекли з дому.

На вокзалі у місті Вінниця неповнолітніх зустріли патрульні поліцейські та упевнилися, що саме їх розшукує херсонська поліція. Дітей доставили у відділ поліції.

З хлопцями все гаразд. Вони пояснили, що мандрували різними селами Херсонської та Миколаївської областей, а потім вирішили поїхати до бабусі одного з них у Вінницьку область.

Того ж дня за одним хлопчиком приїхала бабуся. Інший хлопець буде поміщений у центр соціально-психологічної реабілітації дітей, поки за ним не приїдуть батьки.