![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/07/18c13e46e84c5e7ebe16674c6cf026eb-679x450.jpg)
Неспокійно розпочалася середа для каховських рятувальників
6 лет назад 0
18 липня вранці рятувальники отримали повідомлення про пожежу в нежитловій будівлі по вул. Мелітопольській у м.Каховка. Вони миттєво відреагували на телефонний дзвінок і виїхали за місцем виклику. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.
По прибуттю відразу приступили до гасіння пожежі та невдовзі ліквідували її.
Згодом ще одна інформація поступила на номер «101». В одній з квартир міста пригоріла їжа на плиті і через задимлення у під’їзді сусіди звернулися до Служби порятунку. Співробітники другого відділення чергового караулу за допомогою спецзасобів потрапили до помешкання і вимкнули залишену без нагляду газову плиту.