Незалежній Україні – незалежна молодь, — відкрився Всеукраїнський табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

3 года назад 0

15 — тий Всеукраїнський спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації стартував сьогодні у с. Чорноморка Миколаївської області.   

Участь у заході беруть близько 600 учасників з України, Молдови, Казахстану та Азербайджану. Серед них 55 представників громадської організації «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Херсон».

На відкриття 15-того Всеукраїнського спортивно-терапевтичного табору приїхав і голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир, який подякував організаторам заходу за їх важливий внесок у боротьбу із залежностями:

«На жаль, у наш час люди мають багато спокус, які спочатку приваблюють їх, а потім скалічують тіло й душу. Усі ми на своєму шляху зустрічали талановитих людей з гарними перспективами, які на певному етапі піддалися впливу та зробили хибний крок. Це страшно, бачити, як люди руйнують себе. І я щиро вдячний тим, хто допомагає таким людям подолати залежності та повернутися до повноцінного чистого життя. Бажаю усім натхнення для подолання усіх перешкод, а також завжди бути здоровими і сильними, втілити у життя всі свої мрії».


Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну благодійну, громадську діяльність, вагомий особистий внесок у соціальний захист населення та профілактику залежностей Почесною грамотою Сергій Козир нагородив:

  • КОСТЯКОВА Дмитра Андрійовича — керівника громадської організації «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Херсон»;
  • АРТЕМ’ЄВА Антона Сергійовича — спеціаліста з питань профілактики та роботи з громадськістю громадської організації «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Херсон».

15-тий Всеукраїнський спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації триватиме до 17 вересня.