Новокаховські поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві дружини

5 лет назад 0

У Новокаховський відділ поліції зателефонував 73-річний чоловік. Він розповів, що приїхав додому і виявив тіло своєї дружини з ознаками насильницької смерті, також у будинку був безлад та розкидані речі. На місце прибула слідчо-оперативна група. На тілі жінки було не менше 10 ножових поранень. Під час огляду будинку все вказувало на те, що жінку вбили з метою заволодіння цінними речами. На підлозі валялися речі, шухляди були розкриті, зник мобільний телефон жінки.

Чоловік загиблої сказав, що нічого не знає і нікого не підозрює.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів під підозру потрапив саме чоловік вбитої. З’ясувалося, що між ними були неприязні стосунки через зловживання головою родини алкоголем та розподіл їх майна між дітьми подружжя (у кожного від попередніх шлюбів були дорослі діти). Також під час огляду будинку поліцейські виявили у шухляді знаряддя злочину – ніж, а на пустирі неподалік від дому знайшли мобільний телефон жінки. Після цього пенсіонер зізнався у вбивстві дружини.

Він пояснив, що вже понад рік не вживає спиртні напої, але все одно між ним та дружиною через це виникали конфлікти. Того дня вони знов посварилися ще й через те, кому ж з дітей дістанеться спільне майно після їх смерті. Під час сварки чоловік схопив ніж та наніс дружині удари в різні частини тіла. Після цього сховав закривавлений одяг, відмив знаряддя злочину і зімітував розбійний напад. Після чого поїхав з дому, щоб забезпечити собі алібі.

Як повідомив начальник слідчого відділення Новокаховського відділу поліції Андрій Ювченко, відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство» (карається позбавленням волі на строк від 7 до 15 років).

Відділ комунікації поліції Херсонської області