Нововоронцовські поліцейські викрили трьох браконьєрів з незаконним уловом на 10 тис. гривень

6 лет назад 0

У період нерестової заборони працівники Нововоронцовського відділення поліції на світанку у Золотобалківській затоці викрили трьох браконьєрів з незаконним уловом риби (лящ, карась та короп). "Браконьєри здійснювали незаконний вилов риби на дерев’яному човні вісьмома сітками довжиною по 450 метрів. Сума збитків становить майже 10 тисяч гривень", – розповів начальник Нововоронцовського відділення поліції Олег Однолько. Рибу правопорушники спакували у мішки, але поліцейські перешкодили їх планам вивезти вилов на автомобілі для продажу на ринках сусідньої області. Браконьєрські знаряддя лову, автомобіль та човен вилучені.

Поліцейські встановили особи порушників природоохоронного законодавства. Ними виявилися двоє жителів міста Кривий Ріг та один мешканець Миколаївської області. Вони купили будиночок на самому березі Золотобалківської затоки і приїжджали туди на кілька місяців саме у період нерестової заборони.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» (карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років).

Відділ комунікації поліції Херсонської області