«Оберіг» організував дітям загиблих воїнів АТО відпочинок у літньому таборі в Швеції

5 лет назад 0

Протягом другого кварталу 2018 року комунальне неприбуткове соціальне підприємство «Оберіг» Херсонської обласної ради проводило активну роботу, спрямовану на відпочинок та оздоровлення дітей загиблих воїнів АТО та учасників бойових дій на сході України.

Зокрема, у рамках програми «Коло» було організовано поїздку до кінного клубу, на території якого учасники заходу поєднали активний відпочинок і спокійне споглядання за казковими краєвидами. Транспортний засіб для проїзду сімей до місця відпочинку на благодійній основі надало Головне управління національної поліції в Херсонській області.У рамках святкування Дня матері та завдяки тісній співпраці з Жіночим Клубом «Ініціатива» для матерів загиблих воїнів АТО був проведений святковий концерт. А по запрошенню народного депутата Верховної Ради Ольги Богомолець для херсонських матерів була організована поїздка до Києва на святкову зустріч.

Не оминув «Оберіг» і можливості познайомити родини загиблих воїнів АТО з історико-розважальним комплексом «Зелені хутори Таврії». Запрошення отримали всі родини Херсона і Херсонської області.

Крім програми «Коло», соціальне підприємство працювало і з програмою «Усмішка дитини», у рамках якої діти бійців АТО відвідали виставу «Як стати піратом» в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша, присвячену Дню захисту дітей. Захід відбувся завдяки співпраці з Червоним Хрестом.

Окрім того, дітям з родин загиблих воїнів АТО та дітям учасників бойових дій на сході України віком від 7 до 12 років була надана можливість відпочити у літньому таборі в Швеції, де для дітей були організовані екскурсії до столиці Швеції – Стокгольму (музей Ваза, королівський палац, луна-парк «Грена-Лунд»), а також на лайнері до Фінляндії та назад дві поїздки до аквапарку.

Відпочинок за кордоном відбувся за сприяння ГО «Ініціатива Е+» та відомої у Швеції та закордоном художниці і громадської активістки Наташі Андерсон.

КНСП «Оберіг» ХОР висловлює подяку за співпрацю на благодійній основі всім вищезазначеним організація, а також Херсонській обласній раді на чолі з Владиславом Мангером, Херсонській обласній державній адміністрації та волонтерам.

У свою чергу, Херсонська обласна рада вдячна «Оберегу» за проведену роботу та впевнена у подальшій активній діяльності, спрямованій на допомогу військовослужбовцям та сім’ям загиблих учасників АТО.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.