Оксана Рукавішнікова відвідала арт-виставку сучасного українського художника

4 года назад 0

13 червня у комунальному закладі «Херсонський обласний художній музей ім. Олексія Шовкуненка» Херсонської обласної ради відкрилась виставка робіт сучасного українського художника Віктора Сидоренка, ім’ям якого Україна представлена на світовій арт-сцені.

За словами самого автора, який, до речі, є Народним художником України, Заслуженим діячом мистецтв України, академіком Національної академії мистецтв України та професором, ідея створення арт-виставки під назвою «Набуття суб’єктності» виникла неспроста.

« Для нашого суспільства досі залишається актуальним питання вибору. Ми все ще перебуваємо у транзитному стані переходу між радянським минулим і капіталістичним сьогоденням. Ми ще досі не можемо набути суб’єктності. Тому мій персонаж – напіводягнений чоловік в нижній білизні, яку у нашій країні майже протягом століття носили всі соціальні верстви, – знаходиться у постійному пошуку необмежених можливостей свободи », – ділиться Віктор Сидоренко з відвідувачами концепцією своєї експозиції у рамках її презентації.

Нестандартний підхід митця до питання ідентифікації особистості в сучасному світі вразив заступника голови Херсонської облради Оксану Рукавішнікову.

« В першу чергу, я рада вітати майстра Віктора Сидоренка та його команду в комунальному закладі Херсонської обласної ради та на гостинній херсонській землі. Я вже встигла ознайомитись із картинами, представленими на стінах музею і скажу відверто: питань виникло безліч. Деякі я вже встигла особисто задати митцю, деякі поки що залишились без відповіді. Проте я вражена від виставки і дякую за безмежне задоволення від побаченого », – відзначила Оксана Олександрівна.

Своє захоплення висловив і депутат облради Юрій Рожков та подякував художнику за співпрацю з Херсоном і побажав натхнення та креативних ідей в подальшій творчості.

Відзначимо, виставка «Набуття суб’єктності» працюватиме місяць: з 13 червня по 13 липня за адресою м.Херсон, вул.Соборна, 34, Херсонський обласний художній музей ім. Олексія Шовкуненка.