Омбудсменка просить допомогти евакуювати 58 дітей-сиріт, які більше місяця переховуються у підвалі церкви у Херсоні

3 недели назад 0

19:30, СьогодніОмбудсменка просить допомогти евакуювати 58 дітей-сиріт, які більше місяця переховуються у підвалі церкви у Херсоні

Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулась до усіх причетних та небайдужих у зв’язку із необхідністю термінової евакуації вихованців будинку дитини міста Херсона на безпечну територію України.

Її заява щодо евакуації 58 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Херсонської області опублікована у Facebook:

"Звертаюсь до усіх причетних та небайдужих у зв’язку із необхідністю термінової евакуації вихованців будинку дитини міста Херсона на безпечну територію України.

58 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування більше місяця переховуються у підвалі місцевої церкви.

З них 10 дітей у віці від 4 місяців до 1 року, решта – молодше 4 років, в тому числі діти з інвалідністю, які потребують спеціального догляду та лікування.

Ми знайшли безпечне місце перебування для цих дітей в регіоні України, в якому не ведуться активні бойові дії. Там вихованцям будинку дитини буде надаватись вся необхідна допомога, лікування та догляд.

Я прошу усіх, хто може надати сприяння у переведенні цих дітей до безпечного регіону України, не залишатися осторонь та здійснити всі залежні від вас заходи для відкриття та роботи гуманітарного коридору, щоб малеча нарешті опинилася у безпеці", — говориться у зверненні.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.