![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/12/6e74587f9e24fa205b98f2eb50b64343-667x450.jpg)
Освітяни Херсонщини знайомилися з роботою та новаторським підходом ШГП
6 лет назад 0
У Школі Гуманітарної Праці аншлаг, до Херсонського навчального закладу з’їхалися директори шкіл області, які проходять курси підвищення кваліфікації. Освітянам влаштували екскурсію класами молодшої школи та дитячого садка ШГП. Керівники закладів знайомилися з роботою вчителів та вихователів, розкладом занять та новаторським підходом Школи Гуманітарної Праці до освітнього процесу