Отримати паперові сертифікати від Всесвітньої продовольчої програми ООН херсонці зможуть у 8 пунктах видачі

2 месяца назад 0

В Херсоні 6 квітня працюватимуть 8 пунктів для отримання паперових сертифікатів від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Про це повідомляють у Херсонській міській військовій адміністрації. 

“У кожному пункті волонтери видаватимуть по 150 сертифікатів на день.”, – йдеться в дописі.

Паперові ваучери зможуть отримати лише ті мешканці, які не отримували електронні сертифікати та мають прописку в населених пунктах Херсонської міської територіальної громади. Для цього треба надати документ, який посвідчує особу та підтверджує адресу проживання.

Кожен мешканець Херсонської громади може отримати сертифікати загальною вартістю 3000 грн, що є допомогою на двомісячний період.

Один сертифікат має ціну 500 грн. Одна особа може отримати сертифікати не більше ніж на 5 членів домогосподарства, якщо вони підтверджені документами (проживають за однією адресою, є свідоцтво про шлюб тощо).

Електронний сертифікат – це унікальний восьмизначний номер для магазинів АТБ і тринадцятизначний номер для магазинів «Сільпо».

На нього можна придбати харчові продукти або будь-які інші корисні речі (крім алкоголю та тютюну) у будь-якому магазині АТБ або «Сільпо».

Через черги, які весь час виникають біля пунктів видачі продовольчих сертифікатів, місцева влада наполягає на збільшенні осередків до 12.

Для оперативної комунікації з громадянами працює низка телефонних «гарячих ліній» Всесвітньої організації:

  •  Гаряча лінія Всесвітньої продовольчої програми ООН: 0 800 600 122
  •  Гарячі лінії ADRA Ukraine: +38 (067) 333 1752 +38 (093) 170 6739 +38 (050) 615 5750


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.