Оздоровлення осіб з інвалідністю на Херсонщині

2 года назад 0

За оперативними даними управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області у продовж 2021 року 86 осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання за місцем зберігання справи про страхові виплати, в порядку черговості, отримали санаторно – курортне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Фінансування оздоровлення на базі санаторно – курортних закладів для осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання здійснюється на підставі визначеної потреби МСЕК, що упереджує настання ускладнень та покращує здоров’я.

Фонд соціального страхування України, також, здійснює компенсацію вартості проїзду особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання до санаторно – курортного закладу та у зворотному напрямку.

Крім того, у разі необхідності супроводу особи з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання до санаторно – курортного закладу, якщо така потреба визначена висновком МСЕК, Фонд соціального страхування України фінансує витрати на перебування (проживання, харчування, витрати на проїзд) супроводжуючої особи на весь період санаторно – курортного оздоровлення.

Потерпілі на виробництві мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу для проходження оздоровлення. На офіційному вебсайті Фонду розміщено інформаційний перелік санаторно – курортних закладів у розрізі регіонів, місця розташування та профілів санаторно – курортного лікування, за яким надаються послуги потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Перелік доступний (та постійно оновлюється) на головній сторінці офіційного вебсайту Фонду соціального страхування України у розділі “Оголошення”.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області