![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/05/77456cbaf3e848cfdc215373ca29909f-374x450.jpg)
Патрульні за допомоги небайдужого херсонця затримали ймовірного викрадача люку «на гарячому»
5 лет назад 0
Учора близько опівночі на вулиці Некрасова до патрульних звернувся небайдужий громадянин. Він указав на невідомого, що стояв поруч. Зі слів чоловіка, молодик ніс металевий люк і відмовився повернути його на місце. Інспектори затримали хлопця. Про це повідомляє Патрульна поліція Херсонської області.
Охоронці порядку встановили, що той вже неодноразово мав проблеми із законом. Неподалік – на розі вулиці Некрасова й проспекту 200-річчя Херсона – виявили й місце, з якого викрали люк. Для з’ясування всіх обставин та фіксації події патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу Херсонського відділу поліції. Їй інспектори й передали затриманого.