«Перша хвилина миру»: на Херсонщині вшанували загиблих у Другій світовій війні

5 лет назад 0

Вже четвертий рік Україна разом з європейськими країнами відзначає День пам’яті та примирення, бо серцем, душею, розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою – Перемога над ворогом. В роки Другої Світової війни сотні мільйонів людей в десятках країнах мріяли про довгоочікуваний мир, який настав 8 травня рівно 73 роки тому.

Вже склалась традиція на Херсонщині До Дня пам’яті і примирення запалювати свічки та викладати слово «МИР», вкладаючи у нього усю душу і віру в те, що настане час і в жодному куточку землі не буде війни.

Цей рік не став виключенням. Захід розпочався о 22 годині. Нажаль за погодними умовами не відбулася тематична концертна програма за участю оркестру Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

Але на центральній площі міста в рамках всеукраїнської акції «Перша хвилина миру», за участю студентів, керівників структурних підрозділів ОДА та громадськісті запалили лампадки у викладеному слові «МИР».

Нагадаємо, що з 2014 року Україна разом з Європою та світом у цей день вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні та відзначає першу хвилину миру, яка відбулась 8 травня 1945 року о 23.01 – час, коли було припинено вогонь, вперше за довгі шість років страшної війни.

Прес-служба Херсонської ОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.