![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/04/6b0ba0cceafef8401a9cb8ced3af41a4-753x450.jpg)
Під вартою опинився молодик, якого підозрюють у зґвалтуванні літньої жінки
4 года назад 0
Генічеською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою 21-річного мешканця Чаплинського району у вчиненні зґвалтування. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Херсонської області.
Інцидент стався 22 квітня поточного року в одному з сіл Чаплинського району.
За даними слідства, підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, проник до будинку 80-річної односельчанки. Погрожуючи ножем та користуючись тим, що жінка не може чинити опору, вчинив щодо неї насильницькі дії сексуального характеру.
Того ж дня правоохоронці зловмисника встановили та затримали.
Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 152 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
За вчинене молодику може загрожувати позбавлення волі на строк до 5 років.
Досудове розслідування триває.