Платники Херсонщини зібрали місцевим громадам 1,4 мільярда гривень податків

4 года назад 0

За 4 місяці 2019 року надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини сягнули 1394 млн. гривень. Платники податків перерахували до місцевих бюджетів на 19 відс. або 220 млн. грн. податкових платежів більше ніж торік. Це складає 60 відс. від загальних надходжень зведеного бюджету. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Більшу половину з них 817 млн. грн. або 59 відс. отримали органи місцевого самоврядування на території обслуговування Херсонського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (Херсонська, Білозерська, Голопристанська та Олешківська інспекції).

Для соціально — економічного розвитку своїх територій платники Новокаховського управління сплатили 296 млн. грн., Генічеського управління — 133 млн. грн., Бериславського управління — 101 млн. грн., В.Лепетиського — 47 млн. гривень.

Для створення сприятливих умов розвитку бізнес — середовища фіскальна служба області у співпраці з керівниками територіальних громад Херсонщини продовжує активну роботу над вдосконаленням механізмів адміністрування та встановленням економічно обґрунтованих ставок місцевих податків і зборів.