![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/10/496367b8a1fdf2ad4b25412f7a3d8c73-800x450.jpg)
“Подоляночку” заспівали у Магдебурзі
6 лет назад 0
У жовтні у мерії німецького Магдебургу пройшов традиційний Ратхаус фест. Захід зібрав сотні представників різних культур та національностей. Серед них були і члени українського-німецького товариства. Що українці розповідають про життя у східному місті Німеччині, дивіться в сюжеті кореспондента «Херсон Плюс» Юлії Соломахіної, яка зараз перебуває на стажуванні у Німеччині.