Поліцейські повернули батькам дворічну дитину, яка загубилася в місті Берислав

3 года назад 0

Вранці у місті Берислав в поліцію зателефонувала жінка і пояснила, що біля багатоповерхівки знаходиться маленька дівчинка в резинових чоботах. Більше з одягу на ній нічого не було. Дитина знаходилася на вулиці сама без супроводу дорослих. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

На місце швидко прибули дільничні офіцери поліції та працівники сектору ювенальної превенції Бериславського відділу поліції. Дізнатися щось у самої дитини було неможливо, адже вона не розмовляла і не могла назвати навіть своє ім’я. На вигляд дівчинці було приблизно 2-3 роки. Маленька поводилася спокійно і не плакала. Жителі багатоповерхівки винесли їй одяг та іграшки.

Як повідомив начальник Бериславського відділу поліції Роман Панасюк, працівники поліції розподілилися на кілька груп та почали обходити район, де знайшли дитину. Заходили у кожен двір та опитували мешканців. Приблизно через 20 хвилин пошуків батьків одна з жінок підтвердила, що не може знайти свою доньку віком 2,7 роки. Поліцейські привели дівчинку і вона упізнала маму.

27-річна жінка пояснила, що прокинулася рано і донька ще спала. Вона вирішила лягти біля неї і задрімала. Коли ж прокинулася, дитини на ліжку вже не було. Мати спочатку сама шукала доньку у дворі і вже мала намір телефонувати в поліцію. Жінка щиро подякувала поліцейським, а також небайдужим громадянам, які не залишили її дитину саму на вулиці.

У відношенні матері працівники поліції склали адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про ситуацію поліцейські повідомили в службу у справах дітей.