Поліцейські викрили двох підлітків, які обікрали будинок односельця

4 года назад 0

У Великоолександрівське відділення поліції звернувся житель одного з сіл. Він повідомив, що придбав будинок і люди робили там ремонт, всі дорогі інструменти залишали в будинку. Коли працівники вкотре прийшли на роботу, то виявили зірваний замок та відсутність всіх електроінструментів (болгарки, зварювального апарату та інше). Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Упродовж чотирьох годин працівники поліції опитали жителів населеного пункту та встановили особи підозрюваних. Один з місцевих жителів показав інструменти, які йому продали двоє неповнолітніх. Заявник упізнав своє майно.

Підозрюваними виявилися двоє хлопців віком 14 та 15 років, обидва з неблагонадійних родин і вже неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронців за дрібні правопорушення. Підлітки пояснили, що хотіли гроші, які і отримали, продавши крадене.

Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.