Поліція Херсонщини виявила понад 400 адмінправопорушень за тиждень профілактичного відпрацювання області

4 года назад 0

Для безпеки громадян, особливо дітей, під час літнього курортного сезону поліція Херсонщини проводить профілактичне відпрацювання області. Посилена увага приділяється курортним Генічеському, Голопристанському, Скадовському та Каланчацькому районам для підтримання там публічного порядку та безпеки відпочивальників. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Заходи розпочалися ще 25 травня і спільно з поліцією у них задіяні військовослужбовці Нацгвардії, рятувальники та члени громадських формувань. Вони несуть службу у складі автопатрулів, піших нарядів та велосипедних патрулів, щоб запобігти злочинам і правопорушенням у місцях відпочинку, а також оперативно реагувати на події та звернення громадян. За порядком на водоймах поліцейські стежать на службових катерах.
Підготовчий та практичний етапи операції показали, що роботи у курортний сезон у правоохоронців буде достатньо. Упродовж тижня спільні наряди уже відпрацювали 670 місць масового відпочинку громадян: пляжі, лісопаркові зони, бази та санаторії, дитячі оздоровчі заклади, готелі та розважальні заклади. Поліцейські виявили та припинили понад 400 адміністративних правопорушень: перевищення швидкості руху, керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння або без документів, порушення правил торгівлі та у сфері благоустрою, дрібне хуліганство, куріння та розпивання алкоголю у заборонених для цього місцях та інше.

А водіям під час подорожі до морського узбережжя поліція радить пам'ятати про неухильне дотримання Правил дорожнього руху, обов'язково використовувати ремені безпеки і не керувати транспортним засобом в стані перевтоми.

— Поліція зробить все можливе, щоб відпочинок громадян на узбережжях Херсонської області був безпечним. І це стосується не лише профілактики злочинів і правопорушень, а і дотримання власниками закладів відпочинку та оздоровлення необхідних профілактичних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів, які є головними умовами для їх відкриття, — зазначив заступник начальника Управління превентивної діяльності обласного главку поліції Ярослав Шанько