Постійна комісія розглянула важливі питання сфери охорони здоров’я

2 года назад 0

Сьогодні, 15 квітня, постійна комісія з питань охорони здоров’я, здорового способу життя та курортно-туристичної діяльності опрацювали близько 20 питань порядку денного.

Передусім, депутати розглянули запропоновані зміни до обласного бюджету на 2021 рік. Так, за інформацією Наталії Вітренко, директорки Департаменту фінансів ОДА, Херсонщині надана субвенція з державного бюджету на реалізацію проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України у сумі 29848047,00 грн на співфінансування переоснащення радіологічного відділення №2 КНП «Херсонський обласний онкологічний диспансер» ХОР, а також державна субвенція на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я у сумі 18291000,0 на закупівлю кисневих концентраторів.

Загалом у 2021 році на сферу охорони здоров’я Херсонської області передбачено 8856600,00 грн, зокрема:

– співфінансування технічного переоснащення радіологічного відділення №2 КНП «Херсонський обласний онкологічний диспансер» ХОР у рамках реалізації проєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 2341800,00 грн;

– придбання медичного обладнання для КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського» ХОР у рамках реалізації програми протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Херсонській області 2021 рік – 1867300,00 грн;

– проведення капітального ремонту покрівлі даху КНП «Херсонський обласний Будинок дитини» ХОР – 2239100,0 грн, тощо.

Окрім цього, депутати підтримали внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2021 рік, а також до обласної програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Херсонської обласної ради на 2020-2021 роки; до програми протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Херсонській області на 2021 рік; до обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період 2019-2023 роки.

У ході засідання депутати надали погодження на передачу 9 амбулаторій загальної практики сімейної медицини до комунальної власності місцевих рад Херсонської області, серед яких: Білозерська, Високопільська, Іванівська селищні ради, Голопристанська (2 об’єкти), Генічеська (2 об’єкти), Скадовська міські ради та Виноградівська сільська рада. А також підтримали передачу систем рентгенових діагностичних «Calypso F MTOes» та ультразвукових діагностичних систем ACUSON Freestyle (Siemens) для забезпечення опорних закладів охорони здоров’я.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.