![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/05/70f5739e7f2e28e5075bf8116cc91d8b.jpg)
Працівників культури закликають не співпрацювати з окупантами
2 года назад 0
Начальниця управління культури Херсонської міськради Світлана Думинська звернулась до працівників закладів культури Херсонщини та закликала не ставати зрадниками своєї країни.
Загарбники готуються до Дня захисту дітей і вмовляють працівників культури взяти участь у різних «святкових заходах» — пропонують гроші та посади.
«Наближається День захисту дітей. Загарбники пижуться створити нову «щасливу» картинку дитинства тимчасово окупованої області… Не станьте маріонетками в їх, забруднених кров‘ю, руках! Саме ця наволоч лишила наших дітей навчання, радості… лишила домівок, лишила батьків, а багатьох… лишила ЖИТТЯ!» — написала у Фейсбук Думинська.