При Гончарівці продовжує свою діяльність інклюзивний театр

4 года назад 0

Новорічні канікули щойно завершилися, а в інклюзивному театрі при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара «Звичайна роль – особливий актор» повним ходом йде підготовка до прем’єри нової вистави.

Двічі на тиждень – щосереди та щосуботи – актори інклюзивної трупи старанно відпрацьовують сцени з власною участю. Не стала виключенням й субота 11-го січня. У цей день була проведена плідна репетиція, під час якої актори змогли кілька разів «прогнати» виставу, зосереджуючись на складних сценах, де задіяна максимальна кількість персонажів.

До речі, поступово репетиції доповнюються новими елементами: яскравими та незвичайними костюмами, які батьки особливих дітей виготовляють самотужки.

Підгледіти, як відбуваються репетиції, цього разу змогли й журналісти «Суспільного», які у суботній день завітали до бібліотеки. Репетиції та зустрічі у рамках діяльності особливої театральної трупи діють у форматі «open space» – це значить, що всі бажаючі можуть долучитися до юних акторів.

Прем’єра нової інклюзивної вистави відбудеться вже наприкінці січня у бібліотеці ім. Олеся Гончара.