Прикордонники відмовилися від «новорічного подарунку»

6 лет назад 0

Прикордонники Бердянського загону, які несуть службу у контрольному пункті «Чонгар», продовжують відмовлятися від незаконної грошової винагороди, яку пропонують громадяни під час перетину адмінмежі із ТОТ АР Крим.

Так, учора до КПВВ «Чонгар» із окупованої території прибув наш співвітчизник, мешканець м. Василівка Запорізької області. Під час прикордонного контролю військовослужбовці встановили, що українець потрапив на тимчасово окуповану територію через закритий пункт пропуску «Крим». Знаючи, що це є порушенням, громадянин запропонував прикордонникам 500 рублів РФ.

Таким чином українець намагався «домовитися »з прикордонниками про безперешкодний перетин адмінмежі із ТОТ АР Крим та непритягнення його до адміністративної відповідальності та за порушення порядку в’їзду на окупований півострів.

Від неправомірної винагороди військовослужбовець відмовився і таки склав протокол про адміправопорушення за ст. 204-2 КУпАП. Крім того, громадянину довелося спілкуватися із представниками Національної поліцією.

Азово-Чорноморське Регіональне управління Держприкордонслужби