Прикордонники відзначили 80-ту річницю створення 79 прикордонного загону

6 лет назад 0

Вчора, на Херсонщині відбулись урочисті заходи з нагоди святкування 80-ї річниці з дня створення 79-го прикордонного загону.

Це саме той загін, військовослужбовці якого у 2014 році виходили з окупованого Криму, а в подальшому на базі нього утворили Херсонський прикордонний загін.

Крім особового складу, на урочистості завітали і почесні гості, зокрема Голова Державної прикордонної служби України П. Цигикал, Постійний представник Президента України в АР Крим Б. Бабін, представники влади Миколаївської та Херсонської областей, керівники правоохоронних органів області, генерали та офіцери, які свого часу очолювали 79 прикордонний загін, представники духовенства, а також ветерани, громадські активісти та інші шановні гості.

Під час урочистостей очільники служби та областей привітали весь персонал загону, а найкращим вручили нагороди та грамоти.

Одним із "подарунків" для всіх присутніх став виступ Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України. Талановиті та яскраві вони надовго залишили про себе тільки позитивні враження.

На завершення всі присутні змогли ознайомитись з тим прогресом, що за чотири роки досягли прикордонники загону після виходу з Криму. За допомогою небайдужих громадян, активістів, власними силами та за всебічної підтримки влади прикордонний загін, як і інші органи та підрозділи служби, постійно розвивається, щоб відповідально та ефективно нести службу на ділянці відповідальності.

Прес-служба Херсонського прикордонного загону