Прикордонники затримали браконьєрів із виловом у понад 75 тисяч гривень

6 лет назад 0

Прикордонники на узбережжі Утлюкського лиману затримали браконьєрів із виловом у понад 75 тисяч гривень

Військовослужбовці від мобільної прикордонної застави «Бердянськ», на узбережжі Утлюкського лиману неподалік с. Придорожнє Генічеського району, виявили двох громадян, які на гумовому човні типу «Бакай» здійснювали незаконний вилов водних живих ресурсів. Чоловіки за допомогою заборонених знарядь лову наловили більше 2 тис особин бичка. За підрахунком представників Азоврибохорони, правопорушники нанесли збитку державі на суму понад 75 тисяч гривень.

З метою уникнення відповідальності за правопорушення один із громадян почав викидати рибу та знаряддя лову у море і тікати із місця події. Прикордонники правопорушника зупинили.

А також військовослужбовці встановили, що громадяни порушили прикордонний режим, здійснивши вихід на човні поза пунктом базування.

На власника маломірного плавзасобу прикордонники склали протокол за статтею 202 КУпАП, а на громадянина, що чинив злісну непокору, адмінпротокол за статтею 185-10 КУпАП. Водні ресурси, знаряддя лову встановленим порядком військовослужбовці передали правоохоронним органам, а до Національної поліції направили повідомлення про виявлення кримінального правопорушення ст. 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).