Привітання голови Херсонської облдержадміністрації з Днем Автономної Республіки Крим

4 месяца назад 0

Сьогодні Україна відзначає День Автономної Республіки Крим. Саме 20 січня 1991 року, відбувся референдум, на якому жителі півострову висловилися за створення АР Крим у складі української держави. Разом ми будували країну, розвивалися та зростали. Але в березні 2014 територія півострову, всупереч всім нормам міжнародного права була окупована, а згодом і анексована країною-агресором. Та я переконаний, над адмінбудівлями Криму, обов’язково, знову замайорить синьо-жовтий стяг.

Відповідно до чинних міжнародних договорів Крим залишається невід’ємною частиною України. Це своєю Резолюцією 2014 року визнала і Генасамблея ООН. І сьогодні нашу державу продовжують всіляко підтримувати на міжнародному рівні, що довів форум «Кримська платформа». Тоді у конференції взяли участь урядові делегації аж 45 країн: США, всіх членів ЄС, Грузії, Молдови, Туреччини, Північної Македонії, Австралії, Нової Зеландії, Японії, Канади, Ісландії. Серед них — дев’ять президентів, чотири прем’єр-міністри, 14 голів МЗС, а також інші політики і посли. Тобто всі країни ЄС і НАТО, країни G7 в повному складі та країни Нормандського формату за винятком РФ.

Херсонщина нерозривно пов’язана з кримським півостровом, тому ми підтримуємо кримчан та разом з командою облдержадміністрації та держорганами постійно обговорюємо питання медичного та соціального захисту людей, які живуть на Кримському півострові, а також робимо все можливе для забезпечення їх доступними та якісними адміністративними послугами.

Щиро дякую органам влади, організаціям та всім, хто опікується питаннями Криму. Разом ми зможемо відновити справедливість.

Крим – це Україна!

З повагою
голова облдержадміністрації       Геннадій Лагута


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.