Профільна комісія погодила статути 25 комунальним некомерційним підприємствам

3 года назад 0

25 комунальним некомерційним підприємствам, у яких розпочато процес автономізації згідно рішення позачергової ХХVІІ сесії обласної ради VІІ скликання, погоджено статути. Таке рішення підтримали 10 жовтня члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та здорового способу життя.

Нагадаємо, перетворення комунальних закладів в КНП є обов’язковим у рамках проходження нинішньої реформи системи охорони здоров’я. З 1 січня 2020 року Національною службою здоров’я України за рахунок коштів з державного бюджету фінансуватимуться лише ті медзаклади, що мають статус «комунальні некомерційні підприємства». Всі інші – за рахунок коштів місцевого бюджету.

Окрім погодження статутної документації, депутати затвердили передавальні акти та вирішили питання щодо трудових відносин з керівниками закладів. Проте, остаточне рішення буде прийняте на черговій сесії обласної ради, що відбудеться 18 жовтня.

Також сьогодні члени медичної комісії підтримали внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, звіт про виконання обласного бюджету за І півріччя 2019 року та звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2019 рік за підсумками січня-червня 2019 року.

У той же час, депутати відправили на доопрацювання питання щодо прийняття до спільної власності територіальних громад області та до сфери управління Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Херсонську міську протитуберкульозну поліклініку та Херсонську міську психоневрологічну поліклініку. Також народні обранці вирішили більш детально вивчити звернення ТОВ «Вітацентр» щодо розвитку служби крові в Херсонській області.

Загалом у рамках чергового засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та здорового способу життя було розглянуто 38 питань порядку денного.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.