Прокуратурою виявлено депутата-банкрута, який має статки та спроможний заплатити борг

6 лет назад 0

Прокуратурою області здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватних сферах суспільних відносин.

Встановлено, що рішеннями Господарського суду Херсонської області фізичну особу-підприємця, який є депутатом Херсонської міської ради, визнано банкрутом, припинено підприємницьку діяльність та справу закрито. Слід зазначити, що підприємець заборгував по сплаті податкових платежів до бюджету разом зі штрафними санкціями понад 1,6 мільйонів гривень.

Разом з тим, моніторингом Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік встановлено, що зазначений депутат задекларував 27 тис. дол. США та 50 тис. грн. готівки.

Ураховуючи викладене, прокуратурою області направлено лист до Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України в області для реагування та ініціювання перегляду у встановленому порядку рішень Господарського суду Херсонської області про визнання зазначеного підприємця банкрутом за нововиявленими обставинами.

У результаті, рішення суду про визнання приватного підприємця банкрутом скасовано та поновлено процедуру банкрутства.

Прес-служба прокуратури Херсонської області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.