Протягом 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати зменшено майже на 3 млн грн

6 лет назад 0

У виконкомі міської ради та виконкомах районних у місті рад працюють тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, повідомляють в управлінні соціальної політики міської ради. Протягом 2017 року проведено 40 засідань цих комісій, заслухано 444 керівників підприємств-боржників.тПротягом 2017 року проведено 4 засідання Координаційної ради  з питань виявлення причин безприбуткової діяльності та прихованої зайнятості суб’єктів підприємства.

На засіданні керівників підприємств (у тому числі комунальних), які нараховували заробітну плату менше мінімально встановленого законодавством рівня, попереджено про дисциплінарну, адміністративну, кримінальну відповідальність у разі порушення законодавства про оплату праці.

З метою дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці виконавчими органами районних у м.Херсоні рад направляються до Головного управління Держпраці у Херсонській області звернення стосовно перевірки підприємств.

На підприємствах-боржниках міста складено графіки погашення заборгованості та встановлено чіткі строки виплати заробітної плати працівникам.

Комунальним підприємствам, які знаходяться у сфері управління міської ради протягом року надавалася фінансова підтримка.

У результаті проведеної роботи, заробітна плата працівникам бюджетної сфери виплачується своєчасно, заборгованості з її виплати протягом звітного періоду не виникало.

Станом на 01 січня заборгованість складала 3 млн 722,7 тис. грн, з них:
–  34 %  – 5 економічно активних підприємств (1 млн. 249,7 тис. грн);
–  40 %  – 7 підприємств-банкрутів (1 млн. 506,6 тис. грн);
–  26 %  – 4 економічно неактивних підприємств (966,4 тис. грн)

Завдяки вжитим виконавчими органами міської та районних в місті рад заходам, протягом 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати зменшено на загальну суму 2 млн 710,9 тис. грн.

Повністю погашено заборгованість на комунальних підприємствах: МКП «Херсонтеплоенерго» (2 млн 965,6 тис. грн), КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» (624,4 тис. грн), КП «Геополіс» (25,6 тис. грн) та на економічно активних підприємствах  ДП «Херсонський облавтодор» (146,2 тис. грн), ДП із забезпечення нафтопродуктами (909,5 тис. грн) та ТОВ «Машинобудівна комплектація» (93,5 тис. грн).

Завершено ліквідаційну процедуру на КП «Херсонкомунсервіс» (11,3 тис. грн).

Протягом 2017 року, заборгованість із виплати заробітної плати на комунальних підприємствах міста зменшено на 175,3 тис. грн та, станом на 01.01.2018 складала 183,6 тис. грн, у тому числі:

економічно активне підприємство:
– ЖЕК№1 Суворовського району – 30,3 тис. грн;

підприємство-банкрут:
– КП «Дніпровський – ХБК» – 153,3 тис. грн.

Херсонська міськрада