Рентні платежі Херсонщини додали в бюджет 50 мільйонів гривень

7 лет назад 0

Платники херсонського краю за користування природними скарбами регіону, а саме водою, надрами, лісом, та користувачі радіочастотного ресурсу сплатили до зведеного бюджету 49,9 млн.грн. рентної плати за 11 місяців 2016 року. Про це повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

Безперечним лідером у загальних рентних надходженнях є рентна плата за спеціальне використання води – 32,6 млн.грн. або 65,3 відс від загальних надходжень рентної плати. З них обласний бюджет отримав 16,3 млн.гривень. Друге місце займають надрокористувачі Херсонщини, які сплатили 16,2 млн.грн., з них до місцевих бюджетів надійшло 5,7 млн.гривень. Лісові угіддя збагатили бюджет регіону ще на 0,6 млн.гривень. Користувачі радіочастотного ресурсу України спрямували до державного бюджету 0,5 млн.гривень.

Частина рентної плати, яка формує бюджети територіальних громад та обласний бюджет, є джерелом фінансування заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів та збереження унікальних корисних копалин таврійського краю.