Рятувальники провели профілактичне відпрацювання з дотримання пожежної безпеки у побуті

6 лет назад 0

Фахівці рятувального відомства розпочали профілактичні відпрацювання населених пунктів щодо дотримання пожежної безпеки у побуті. 24 жовтня рейдова бригада побувала у Горностаївському районі.

Спершу фахівці районного сектору держслужби з надзвичайних ситуацій спільно із журналістами відвідали будинок престарілих у с. Каїри. Керівництво, персонал та мешканці будинку привітно зустріли своїх гостей. Вони уважно прослухали рекомендації від рятувальників щодо дотримання пожежної безпеки. До речі, працівники закладу являються і соціальними працівниками. Тож вони стежать і за своїми підопічними у закладі, і безпосередньо у селі. До речі, у будинку престарілих нещодавно облаштували нове автономне опалення на заміну старих груб, що значно покращило пожежну безпеку цього закладу.

Під час дворових обходів рятувальники роздавали профілактичні листівки та спілкувались з місцевими мешканцями. Зокрема, своїм ставленням до пожежної безпеки поділилась і мати багатодітної родини Валентина Михайлівна: «Сажу трусимо, пічки білимо, груби перевіряємо».

А на завершення провели урок з безпеки життєдіяльності із учнями Горностаївської ЗОШ № 1. Дітям наголошували на важливості дотримання пожежної безпеки, розповіли про дії на випадок пожежі та навіть про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Такі заходи проводяться з метою профілактики пожеж і загибелі людей через недотримання правил пожежної безпеки. Адже у більшості випадків пожежу можна попередити, привівши до ладу системи електроживлення, пічне опалення. А ще бути уважними до своїх дітей, не дозволяти їм ігор з сірниками, не залишати без нагляду літніх людей.

ГУ ДСНС у Херсонській області