«Росіяни все знищили, навіть кабелі зі стін повиривали»

11 месяцев назад 0

Під таким заголовком польське TVN24 повідомило про розірвання з росіянами договору оренди нерухомості на Зегжеському водосховищі. Її орендувало посольство  росії, повідомив заступник міністра клімату та навколишнього середовища Едуард Сярка. 

За його словами, співробітники Державного лісового господарства взяли   під охорону майно, орендоване посольством російської  федерації в лісництві Яблонна поблизу Варшави.

Він нагадав, що в середині квітня цього року через несплату орендної плати лісове господарство негайно розірвало договір із посольством. Але, незважаючи на неодноразові звернення, посольство росії так і не звільнило приміщень, тому, як він зазначив, «сьогодні ми почали його забирати». Він додав, що зараз проводиться інвентаризація та технічна оцінка. 

Речник Держлісів Міхал Гзовський також повідомив про заволодіння майном. «Центр повністю спустошений. Росіяни зруйнували все, навіть кабелі зі стін вирвано», — написав він у соцмережах. Територія, орендована з 1980-х років, охоплює приблизно 6 гектарів, на якій розташовано два готелі, дві вілли та вісім літніх котеджів. На момент захоплення всі приміщення були в жахливому стані: вибиті вікна, дірява підлога, обвалені дахи, зруйнована техніка та меблі.

Поведінка російських так званих «дипломатів» нікого в Польщі вже не дивує. Бо від країни з середньовічною ментальністю варварів навряд чи можна було сподіватися чогось іншого.