![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/04/18b4327f4195e87796309b5d1261446e.jpg)
Російські війська заїхали в Горностаївку
2 года назад 0
Про це на своїй сторінці написав голова громади Дмитро Ляхно.
Перед цим він записав відеозвернення на сторінці громади у Фейсбук. Він попросив місцевих носити із собою документи та не возити нічого забороненого. Вчора російські військові перевіряли документи та автомобілі у жителів громади. Також Ляхно прокоментував плітки, які ширяться серед людей.
"По плітках у нас уже і гради, і важка техніка, і сотні російських солдатів. На сьогодні на території населених пунктів нашої громади відсутні й важка техніка, й скупчення російських військ в населених пунктах. Так, є блокпости, які розташовані на території нашої громади у двох місцях, біля Горностаївки та Каїрів. При вчорашньому заїзді російських військ було відповідне спілкування з моїм проханням, блокпости не ставити в населених пунктах", — сказав Ляхно.