Російські ЗМІ розповсюджують інформацію про перехід Херсонської області на російський телефонний код

4 недели назад 0

Російські ЗМІ, посилаючись на радника так званого "голови Криму", розповсюджують інформацію, що Херсонська область переходить на російський телефонний код +7 і в окуповані регіони вже зайшли нові оператори.

Як повідомив Суспільному фахівець-зв’язківець, зараз у Херсоні працюють українські мобільні оператори.

"Про перехід на російського оператора херсонцям не повідомлялось. Тож, поки працює і український зв'язок. Технічно вони це можуть зробити, якщо є фахівці, тобто вимкнути український зв'язок і зробити тільки свій", — сказав зв'язківець.

Втім , 26 травня у Херсоні почали продавати СІМкарти російського мобільного оператора "Мегафон", повідомляє видання МОСТ. Точку продажу облаштували в центрі міста, на площі Свободи біля головного херсонського офісу компанії Водафон Україна.

"Скільки коштував стартовий пакет невідомо. Очевидці кажуть, що купували картки не лише херсонці, але й озброєні люди у військовій формі, тобто — або російські військові, або мобілізовані мешканці Л/ДНР", — йдеться у повідомленні.

Також, за повідомленням Центру дезінформації при РНБО, російські ЗМІ поширили тезу «керівників»-колаборантів Херсонщини: «всі хочуть отримати російський зв'язок, а за сім-картами в Херсоні вишикуються довгі черги». Центр називає це маніпуляціями.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.